Do kraja godine novi Air Serbia Premijum salon na beogradskom aerodromu

29. Maj 2024
Foto: Air Serbia
Foto: Air Serbia

Air Serbia planira da krajem 2024. godine otvori novi Premijum salon na terminalu C10 beogradskog aerodroma. Novi salon zauzimaće površinu od 630 kvadratnih metara i moći će da primi istovremeno do 160 gostiju. Na taj način, postojeći Salon koji se nalazi između terminala A4 i A5 biće zamenjen dvostruko većim, a Air Serbia će svojim putnicima pružiti još kvalitetniju uslugu u veoma prijatnom ambijentu.

Novi Premijum salon imaće pravougaonu osnovu sa zidom koji je čitavom dužinom u staklu. Zahvaljujući tome, gosti Salona moći će, pre odlaska na let, da se odmaraju ili rade uz atraktivan pogled na pistu beogradskog aerodroma, odnosno poletanja i sletanja aviona. Prostorom će dominirati fluidne forme inspirisane putanjom leta, kao i prepoznatljive boje i simboli kompanije. Salon će biti podeljen u dve zone, servisnu i za odmor, dok će poseban deo činiti sala za održavanje poslovnih sastanaka koja se nalazi u VIP zoni Premijum salona.

- Otvaranje novog Premijum salona deo je naše kontinuirane posvećenosti unapređenju putničkog iskustva i pružanju vrhunske udobnosti i usluge. Novi, ekskluzivni prostor, biće dizajniran tako da pruži maksimalan komfor. Gosti Salona biće u prilici da uživaju u sofisticiranom ambijentu i u bogatoj ponudi hrane i pića, uključujući sveže pripremljene lokalne i internacionalne specijalitete, a naš profesionalni i ljubazni tim, kao i do sada, putnicima će biti na raspolaganju da pruži personalizovanu uslugu i odgovori na sve potrebe i zahteve - rekao je Boško Rupić, direktor za komercijalu i strategiju kompanije Air Serbia.

Postojeći Premijum salon na beogradskom aerodromu otvoren je 09. septembra 2015. godine. To je prvi i jedini salon te vrste u vlasništvu neke avio-kompanije na aerodromu u prestonici Srbije. Od otvaranja do danas, usluge Salona je koristilo više od 325.000 gostiju.

Usluge Premijum salona bez doplate mogu da koriste putnici Air Serbia koji putuju u biznis i ekonomi komfort klasi, dok uz doplatu Salon mogu koristiti i putnici koji rezervišu svoje mesto putem veb-sajta kompanije ili dođu na lice mesta.

Komentara (0)

Povezane vesti

Turizam
Program lojalnosti sa 30 miliona članova obeležava dve decenije postojanja
10. Jun 2025
Flying Blue, program lojalnosti Air France-KLM grupe sa skoro 30 miliona članova širom...
Turizam
Međunarodni budvanski karneval spaja more, karneval i odlične cene
25. April 2025
Ukoliko tražite idealnu destinaciju za predah tokom prvomajskih praznika, uz sadržajan...
Turizam
Restaurira se legendarna kupola Aja Sofije
15. April 2025
Istanbulska Aja Sofija - Velika džamija, jedno je od najveličanstvenijih zdanja u nasleđu...
Turizam
02. April 2025
Sokobanja više od 188 godina leči, podmlađuje, neguje duh i telo i zeleno je Srce...