Gold gondola i Turistička organizacija Zlatibor zajedno na Sajmu turizma

20. February 2018

JP Gold gondola ove godine će, zajedno sa Turističkom organizacijom Zlatibor, učestvovati na 40. Međunarodnom sajmu turizma koji se održava u Beogradu od 22. do 25. februara u hali broj 4 i izložiti svoju turističku ponudu u okviru predstavljanja celokupne turističke ponude Zapadne Srbije.

Centralni nastup na štandu Turističke organizacije Zlatibor, odigraće se u petak 23. februara od 13 do 14 časova, a posetioce očekuju i raznovrsne aktivnosti. Jedna od novina je da će svi gosti štanda moći da iskoriste priliku da uz pomoć VR naočara dožive virtuelnu vožnju trasom Gold gondole. Isto tako, posetioci će moći da, aktivirajući svoje telo, naprave zdrav voćni obrok i druge zanimljivosti.

Pored toga, posetioci će moći da se zabave fotografisanjem na samom štandu, a onda i učestvuju u nagradnom konkursu koji će se odigrati putem društvene mreže Fejsbuk. Fotografije sa Sajma turizma potrebno je postaviti na Fejsbuk profil Gold gondola i Turističke organizacije Zlatibor, a vlasnici FB profila čije slike dobiju najviše lajkova, osvojiće vredne nagrade poput vikenda na Zlatioboru, seta spa usluga, ručka u etno restoranu na Zlatiboru, pakete domaćih mlečnih proizvoda i druge.

Zlatibor, kao najposećenija turistička destinacija Srbije, koristi svaku priliku da radi na promociji turističkih potencijala, kako je naglasio direktor Turističke organizacije Zlatibor Vladimir Živanović, a promotivne aktivnosti samo će doprineti porastu broja posetilaca na Zlatiboru.

Direktorka JP Gold gondola Bojana Božanić veruje da će zlatiborska Gold gondola biti izgrađena ove godine i ističe želju da u narednih 10 godina sa svojim saradnicima dostigne cilj koji su sebi postavili, a to je million turista i deset miliona noćenja.

Comments (0)

Connected news

Fairs
Najavljen kulinarski spektakl u okviru Sajma Wine Vision by Open Balkan u Beogradu
20. September 2023
U okviru ovogodišnjeg vinskog sajma Wine Vision by Open Balkan, od 16. do 19. novembra,...
Fairs
Nikola Lovrić novi direktor Novosadskog sajma
15. September 2023
Na jučerašnjoj sednici Nadzornog odbora Novosadskog sajma, doneta je odluka da će...
Fairs
Otkazan Međunarodni sajam lova i ribolova na Novosadskom sajmu
29. August 2023
Međunarodni sajam lova i ribolova, koji je trebalo da se priredi od 27. septembra do 1. oktobra...
Fairs
Jubilarni 15. Sajam Dunava od 28. do 30. jula u Golupcu
20. July 2023
Poslednjeg vikenda u julu, od 28. do 30. jula u Golupcu će se održati jubilarni 15. Sajam...