Srpska Miss turizma u trci za titulom "Miss Tourism World" u Maleziji

18. Decembar 2015

Miss turizma Srbije u 2015. godini Sara Jovanović - studentinja iz Beograda, predstavljaće našu zemlju na svetskom izboru "Miss Tourism World 2015", koji će se održati od 28. decembra 2015. do 16. januara 2016. godine u Maleziji.

Finalno veče izbora "Miss turizma sveta 2015" biće održano 16. januara 2016. u "Swiss-Garden" hotelu u malezijskom gradu Melaka, na kom će učestvovati više od 100 zemalja sveta.

Osnovni cilj ovog događaja je da svaka lepotica, kao ambasador turizma svoje zemlje, na što bolji način predstavi njene turističke atrakcije, kulturu, običaje, prirodne potencijale, kao i sve ono što jednu zemlju čini lepom.

Zvanični vlasnik licence za izbor Miss turizma u Srbiji je agencija "Miss UMD Srbija", koja već 18 godina uspešno organizuje brojne događaje u oblasti lepote i modelinga.

Komentara (0)

Povezane vesti

Turizam
Međunarodni budvanski karneval spaja more, karneval i odlične cene
25. April 2025
Ukoliko tražite idealnu destinaciju za predah tokom prvomajskih praznika, uz sadržajan...
Turizam
Restaurira se legendarna kupola Aja Sofije
15. April 2025
Istanbulska Aja Sofija - Velika džamija, jedno je od najveličanstvenijih zdanja u nasleđu...
Turizam
02. April 2025
Sokobanja više od 188 godina leči, podmlađuje, neguje duh i telo i zeleno je Srce...
Turizam
Holanđani ne smanjuju broj letova za Beograd
26. Mart 2025
Holandska nacionalna avio-kompanija KLM Royal Dutch Airlines će tokom letnjeg reda letenja,...