Crnogorski planinski centri spremno dočekuju turiste

04. Januar 2021
Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Planinski i turistički centri u Crnoj Gori spremni su da dočekuju goste, pa je sa prvim snegom i zvanično otvorena zimska sezona, sopšteno je iz Nacionalne turističke organizacije ove zemlje.

Crna Gora je spremna da dočeka turiste, i svi planinski centri su otvoreni. Predstavnici Nacionalne turističke organizacije Crne Gore na online sastanku sa turističkim agencijama i medijima iz Albanije predstavili su turističku sezonu, i predstavili svoje nove paket aranžmane sa povoljniim cenama u odnosu na prošlu godinu, piše Tumagazin.

Crna Gora je sigurna i bezbedna zemlja, i poštuju se svi zdravstveni protokoli vezani za pandemiju koronavirusa, i treba navesti da je ova zemlja od Svetskog saveta za turizam i putovanja dobila Safe travel oznaku.

Izvor: b92
 

Komentara (0)

Povezane vesti

Turizam
Nagrada „Turistički cvet“ dodeljena najboljima u turizmu Srbije po 38. put
07. Decembar 2023
Najznačajnija nagrada u turizmu Srbije „TURISTIČKI CVET“ je dodeljena 38. put...
Turizam
Rehabilitacioni centar kod Knjaževca dobija nove sadržaje
04. Decembar 2023
Opština Knjaževac raspisala je nabavku za radove na opremanju rehabilitacionog centra na...
Turizam
HORES predstavio projekat
28. Novembar 2023
Tokom događaja koji je organizovao Savez za pristupačnost, u partnerstvu sa Gradskom...
Turizam
Nova inicijativa za 250.000 vaučera od po 10.000 dinara u 2024.
28. Novembar 2023
Udruženje „Moja Srbija“ ponovilo je poziv Vladi Republike Srbije da u narednoj...