"Air Sebia" raspisala novi konkurs za prijem kabinske posade

26. Novembar 2015

Nacionalna avio-kompanija Republike Srbije biće domaćin dana zapošljavanja u dva najveća grada u Srbiji u okviru konkursa "Novi osmesi Er Srbije".
 
Kako se navodi u saopštenju, dani zapošljavanja će se održati u Novom Sadu u subotu 28. novembra i u Beogradu u nedelju 6. decembra, kada će kandidati moći da predaju svoje radne biografije, da se sastanu sa vodećim ljudima iz sektora za ljudske resurse "Er Srbije" i da postave pitanja u vezi sa ovom odgovornom profesijom.
 
- U skladu sa rastom mreže linija "Er Srbije" i letovima za Njujork koje smo nedavno najavili, pravo je vreme da "Er Srbija" poželi dobrodošlicu novim saradnicima u kabinskoj posadi - istakao je Dane Kondić, generalni direktor "Er Srbije". - Ove pozicije omogućavaju našim saradnicima muškog i ženskog pola da vide svet, da pohađaju najsavremenije programe obuke u Abu Dabiju i da ostvare fantastičnu karijeru u avijaciji, a da istovremeno ostanu u blizini svoje domovine - kazao je Kondić, i dodao:
 
- Cilj nam je da zaposlimo više od 100 novih članova kabinske posade, čime ćemo znatno doprineti kretanjima na tržištu rada u Srbiji, i očekujemo veoma veliki odziv tokom dana zapošljavanja - rekao je on.
 
Članovi kabinske posade "Er Srbije" prolaze kroz vrhunski program obuke u oblastima bezbednosti i usluge na avionima tipa Erbas A319 i A320 u Akademiji za obuku u Abu Dabiju, prestonici UAE, gde su im obezbeđeni transport, uniforme i medicinsko osiguranje.
 
Pre nego što kandidati dođu na dane zapošljavanja, potrebno je da se prijave putem OVOG SAJTA
 
Dani zapošljavanja:
 
Novi Sad
Datum: 28. novembar 2015.
Vreme: 09:00 – 17:00
Mesto: Hotel Park, Novosadskog sajma 35, 21000 Novi Sad
 
Beograd
Datum: 6. decembar 2015.
Vreme: 09:00 – 17:00
Mesto: Hotel Metropol, Bulevar Kralja Aleksandra 69, 11000 Beograd

Uslovi koje je potrebno ispuniti:
 
•   Najmanje diploma srednje škole
•   Odlično poznavanje engleskog jezika, a prednost će se davati onima koji dobro govore još neki strani jezik
•   Razvijene lične i komunikacione veštine
•   Odlična lična prezentacija, stil i imidž
•   Pozitivan stav sa prirodnom sposobnošću za pružanje odlične usluge
•   Fleksibilnost i motivacija za rad uz zahtevan radni raspored

Komentara (0)

Povezane vesti

Turizam
Berlin sve manje popularna turistička destinacija
05. Mart 2025
Berlin više nije trendi destinacija, prema saznanjima najpopularnijeg nemačkog izdavača...
Turizam
Uskoro dodatni letovi iz Niša i Kraljeva do Istanbula i Ankare
24. Februar 2025
Ambasador Turske u Republici Srbiji Ilhan Sajgili na Sajmu turizma najavio je da očekuje...
Turizam
Srbija na prestižnom sajmu turizma u Njujorku
27. Januar 2025
Turistička organizacija Srbije, na čelu sa direktorkom Marijom Labović, učestvovala je,...
Turizam
Srbiji kao turističkoj destinaciji dodeljene dve prestižne nagrade u Kini
16. Januar 2025
Srbiji, koja je u toku 2024. godine ostvarila rekordne rezultate u turizmu, dodeljene su u Kini...