Traži se zakupac za odmaralište Zlatibor

10. Decembar 2020
Ilustracija, foto: Pixabay
Ilustracija, foto: Pixabay

Infrastruktura železnice Srbije pokušaće treći put da nađe zakupca za odmaralište Zlatibor za ugostiteljsko–turističku namenu.

Odmaralište Zlatibor je, kako se navodi, opremljeno nameštajem i uređajima, a sastoji se od pet apartmana, vešernice sa kotlarnicom i pratećim prostorijama, a nalazi se na 200m od centra Zlatibora, u Ulici Jovanke Jeftanović 9.

Početna mesečna cena za zakup objekta je snižena, sa 290.000, na 240.000, odnosno na 180.000 dinara bez PDV-a.

Oglas je, kako se navodi, otvoren do 16. decembra, a ugovor se zaključuje na period od pet godina, uz mogućnost obnavljanja.

Više informacija o tenderu možete pogledati OVDE.

 

Izvor: eKapija

Komentara (0)

Povezane vesti

Hotelijerstvo
Kako da brzo i efikasno pretvorite apartman u pravu oazu za opuštanje - Funkcionalnost i udobnost su garancija za povratak gostiju
16. Mart 2023
Kraj zime se približava, topli i sunčani dani nam ubrzo stižu, ali i nadolazeći...
Hotelijerstvo
Accor širi prisustvo na Balkanu
08. Mart 2023
Accor, vodeća svetska grupa u oblasti ugostiteljstva, proširuje svoj portfolio u...
Hotelijerstvo
Otvoren konkurs za nove
03. Mart 2023
Organizatori prve regionalne Hotel Housekeeping Konvencije pozivaju sve učesnike da do...
Hotelijerstvo
HORES: Kineski turisti se vraćaju u Srbiju
21. Februar 2023
Poslovno udruženje HORES je održalo sastanak sa dva najveća kineska turoperatora Caissa Group...