Na prodaju Simpov hotel Pržar u Vranju

19. Jul 2019
Na prodaju Simpov hotel Pržar u Vranju

Jedan od simbola vranjskog turizma hotel Pržar, koji je u vlasništvu akcionarskog društva "Simpo" oglašen je na prodaju, a početna cena hotela i pripadajućih objekata iznosi više od 3.8 miliona evra.

Kako se navodi u tekstu oglasa, hotel ima površinu od 1.252 kvadratna metra, apratmanski smeštaj zauzima 390 kvadrata, a zemljište je površine 19.282 kvadratna metra.

Početna cena nepokretne imovine koja je predmet prodaje iznosi 3.828.141,04 evra u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS na dan plaćanja.

Hotel Pržar biće prodat po sprovedenom postupku prikupljanja pisanih ponuda, najpovoljnijem ponuđaču, koji će biti izabran, navodi se, na osnovu visine ponuđene cene.

Rok za dostavljanje ponuda je 27. jul ove godine.

Hotel ima tradiciju dužu od tri decenije i nalazi na brdu Pržar tri kilometra od centra Vranja.

Izvor: Tanjug

Komentara (0)

Povezane vesti

Hotelijerstvo
Accor pokreće novi hotelski brend
28. Mart 2023
Hotelijerski gigant Accor uveo je u svoj portfolio novi brend hotela srednje kategorije...
Hotelijerstvo
Kopaonik dobija novi apart-hotel sa spa centrom
23. Mart 2023
Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture potvrdilo je urbanistički projekat...
Hotelijerstvo
Na prodaju hotel Idila na Zlatiboru
23. Mart 2023
Oglašena je prva prodaja hotela Idila u ulici Jovanke Jeftanović 8 na Zlatiboru, a osim...
Hotelijerstvo
Kako da brzo i efikasno pretvorite apartman u pravu oazu za opuštanje - Funkcionalnost i udobnost su garancija za povratak gostiju
16. Mart 2023
Kraj zime se približava, topli i sunčani dani nam ubrzo stižu, ali i nadolazeći...