Na Majorki se otvara hotel samo za žene

29. Oktobar 2018
Na Majorki se otvara hotel samo za žene

Som Dona hotel imaće žensko osoblje, i moći će ga rezervisati samo ženske osobe iznad 16 godina, čime on ujedno postaje i hotel samo za odrasle.

Posetiteljke Majorke uskoro će moći da borave u hotelu koji će biti rezervisan samo za žene, a otvoriće se u toj španskoj turističkoj destinaciji u aprilu 2019. godine.

Ovaj hotel sa 39 soba, koji pripada lancu Som, nalaziće se u Porto Kristu, oko 60 kilometara istočno od Palme.



- Nije reč o ženskim pravima ili feminizmu, već samo o odgovoru na povećanu potražnju - rekao je direktor Som hotela Hoan Enrik Kapela u intervjuu za lokalni list na nemačkom, Mallorca Zeitung.

Prema njegovim rečima, sve više žena putuje samo ili u isključivo ženskim grupama. I ponekad žele da tako i ostane.



Som Dona hotel imaće žensko osoblje i moći će ga rezervisati samo ženske osobe iznad 16 godina, čime on ujedno postaje i hotel samo za odrasle.

Upitan hoće li biti i hotela samo za muškarce, Kapela je odgovorio da za sada neće, ali da je i to moguće u budućnosti ako bude potražnje.

Izvor: N1

Komentara (0)

Povezane vesti

Hotelijerstvo
Godinu dana od otvaranja: Hotel Borovi u Sjenici – Na dobrom putu
11. Septembar 2023
Sjenica je oduvek bila poznata uglavnom po sjeničkom siru i zimi najnižim temperaturama u...
Hotelijerstvo
Domaća platforma za recenzije potpisala partnerstvo sa kompanijom Tripadvisor
08. Avgust 2023
Fast Review, domaća platforma za recenzije nedavno je potpisala veoma značajno partnerstvo sa...
Hotelijerstvo
Nova investicija na Kopaoniku - U planu gradnja turističkog kompleksa na 25.000 m2
03. Avgust 2023
Na Kopaoniku u KO Kriva Reka u Opštini Brus, u blizinu hotela Srebrnac, u planu je...
Hotelijerstvo
Hotel Beli izvor na Goču ima novog vlasnika
27. Jul 2023
Kompaniija Eter doo kupila je za 12,1 milion dinara deo imovine Hotelsko-turističkog preduzeća...