U Obrenovcu nova turistička atrakcija

20. July 2023
Image by Jacques GAIMARD from Pixabay
Image by Jacques GAIMARD from Pixabay

Obrenovački Zabran predstavlja idealno mesto tokom letnjih meseci za beg od gradske vreve i buke, a od ovog leta nudi i novu turističku atrakciju, vožnju katamaranom, objavljeno je na sajtu ove gradske opštine. Katamaran će ploviti rekom Savom dva puta nedeljno, sredom i subotom, a okvirno vreme trajanja vožnje će biti 40 minuta. Počev od sledeće sedmice, pa do kraja jula trajaće promotivni period tokom kojeg će vožnja katamaranom biti besplatna.

Miloš Stanojević, predsednik Gradske opštine Obrenovac je izjavio da turizam u opštini Obrenovac treba da ima nove sadržaje.

Svetozar Andrić, direktor Javnog preduzeća za zaštitu životne sredine je rekao da su sve procedure i provere ispoštovane i da sezona vožnje katamaranom može da počne.

– Katamaran će saobraćati sredom i subotom od 12 do 19 časova. Isključivo ćemo ići na rezervaciju vožnji, rezervacije će se obavljati u Javnom preduzeću za zaštitu životne sredine, postojaće broj na sajtu, daćemo jasna upustva kako će se rezervacija odigravati i u zavisnosti od interesovanja mi ćemo našu uslugu i proširivati – poručio je Andrić.

Izvor: eKapija

Comments (0)

Connected news

Tourism
Niže cene avio-karata za putnike iz Beograda
09. January 2025
Ako ste ove novogodišnje noći sebi i drugima poželeli zdravlje, sreću i bogatstvo, vi...
Tourism
09. January 2025
Notni listovi Ludviga van Betovena stari 200 godina stigli su u Bon. Zapise je prethodno dobila...
Tourism
13. December 2024
Najznačajnija godišnja nagrada za doprinos u promociji turizma i unapređenju...
Tourism
TOS: 72 odsto više kineskih turista u Srbiji
04. December 2024
Broj turista iz Kine koji su u prvih 10 meseci posetili Srbiju veći je za čak 72 odsto u...