OC Jahorina otvara zimsku sezonu

16. November 2020
Ilustracija, foto: Pixabay
Ilustracija, foto: Pixabay

Olimpijski centar "Jahorina" planira da u prvoj sedmici decembra zvanično otvori zimsku turističku sezonu uprkos pandemiji kovida-19, ali poštujući sve preporučene mere zaštite i bez podizanja cena, najavio je direktor ovog centra Dejan Ljevnaić.

Kako prenosi RTRS, menadžment Olimpijskog centra "Jahorina" zadržao je politiku poslovanja i najbolji odnos kvaliteta i cene, koja ostaje na istom nivou kao i prošle godine.
- Radimo zajedno s hotelijerima i, mogu da kažem, da za ovu godinu niko neće podizati cene. Većina hotela je spustila cene i uvela dodatne mere za suzbijanje širenja virusa - rekao je Ljevnaić.

Najavio je da je, čim se steknu uslovi, u planu da se pusti skijalište u rad.

Kada je reč o zaštiti od virusa, predviđene su mnoge mere, pa je prilagođen i rad ski-centra.

Ljevnaić ističe da će se poštovati fizička distanca, biće dezinfikovane žičare i gondola. Takođe, postojaće tri punkta za dezinfekciju i laboratorija za testiranje.

- Jahorina će ove zime na raspolaganju imati ukupno 46 kilometara alpskih ski-staza, a cilj nam je da razvijemo i noćno skijanje - dodao je Ljevnaić.


Izvor: Telegraf
 

Comments (0)

Connected news

Tourism
Gradsko kupalište u Kovinu dobija novi izgled
02. June 2023
Omiljeno kupalište Kovinaca trebalo bi da se razvije u moderan turistički i sportski...
Tourism
TOS organizovao dolazak predstavnika medija iz Nemačke i Austrije
02. June 2023
U organizaciji Turističke organizacije Srbije, u periodu od 31. maja do 04. juna, u okviru...
Tourism
Air Serbia uspostavila sezonsku liniju do Krita
01. June 2023
Air Serbia je 31. maja 2023. godine, letom JU750 u 11:55 časova, uspostavila sezonsku liniju...
Tourism
Domaći turisti najčešće birali Zlatibor, a strani Beograd
01. June 2023
Prema podacima Republičkog zavoda za statistiku, u periodu januar-april 2023. godine u...