Konferencija "Smart Airports, Cities and Regions" u Beču

13. May 2022
Foto © Flughafen Wien AG
Foto © Flughafen Wien AG

Međunarodna stručna konferencija „Smart Airports, Cities and Regions“ biće održana od 23. do 25. maja u prostoru AirportCity Space u okviru Bečkog aerodroma. Kongres se prvi put održava u Evropi.

Eksperti u oblasti avio-saobraćaja iz celog sveta će predstaviti inovativne strategije i projekte za period nakon krize izazvane pandemijom koronavirusa. Kako će se avio-saobraćaj promeniti u narednim godinama, kako avio-kompanije i aerodormi mogu da budu napredniji i kako će se aerodromi razvijati od saobraćajnog čvora do aerodromskog grada i regiona su samo neke od tema kojima će se baviti učesnici konferencije u Beču.

Predavanja na temu oporavka, politike, poslovanja i razvoja će obezbediti zanimljivu razmenu informacija. Među učesnicima konferencije se očekuju stručnjaci aerodroma u Budimpešti, Ženevi, Rimu, Salcburgu, Kopenhagenu i Cirihu, kao i predstavnici mnogobrojnih kompanija koje posluju u oblasti razvoja aerodroma. Gosti će posetiti najveći fotonaponski sistem u Austriji koji trenutno nastaje na bečkom aerodromu.

Više informacija i registracija

Comments (0)

Connected news

Tourism
Srbija dobitnik priznanja
22. March 2023
Srbija je dobitnik priznanja ‘’10 destinacija koje je vredelo čekati“ za...
Tourism
Počinje sezona Uskršnjih bazara u Beču
21. March 2023
U Beču se otvaraju uskršnji bazari od 24. marta 2023. godine. Na pet lokacija u gradu...
Tourism
Istanbul spremno dočekuje čuvenu sezonu lala
21. March 2023
Sezona lala najavljuje dolazak proleća u Istanbulu. Svake godine u aprilu, neka od...
Tourism
TOB otvorio nautičku sezonu
20. March 2023
Uplovljavanjem broda „Viking life”, sa 176 gostiju iz SAD na pristanište...