Započnite novu godinu u hotelu “Moskva” uz tradicionalni Novogodišnji branč

28. December 2020
Foto: Promo
Foto: Promo

Svakom početku treba nazdraviti. Neka to bude, kao i do sada - 1. januara, na  tradicionalnom Novogodišnjem branču.
 
Vratite se na jedan dan u prošli vek na mesto sa prepoznatljivim šarmom, uživajte u raskošnom švedskom stolu i penušavcu dobrodošlice, i uz zvuke klavira pozdravite godinu koja je pred Vama.

U skladu sa situacijom, posluženje je prilagođeno tako da ne ugrožava zdravlje gostiju i zaposlenih a održaće se u skladu sa svim merama bezbednosti koje je propisala Vlade Republike Srbije.

Uvereni smo da nam je svima, bar na trenutak, potrebno da pobegnemo od svakodnevih obaveza i da ćete nam ukazati čast da Vas ugostimo i da zajedno nazdravimo za nov, uspešan početak na svakom polju.

Jer, tradicija postojanja i poslovanja hotela „Moskva“ i njegovo gostoljublje traje duže od jednog veka. Tokom tog vremena posetilo ga je više od 45 miliona ljudi, među kojima i mnoga poznata imena: od  Alberta Ajnštajna, Ane Pavlove, Leonida Brežnjeva, Indire Gandi, Reja Čarlsa, Roberta De Nira, Breda Pita, Maksima Gorkog, Kirka Daglasa, Majkla Daglasa do Mile Jovovič i mnogih drugih. Zato, ako već niste, vreme je da i Vi postanete deo njegove istorije.
 
 DSC_2790-1.jpgFoto: Vlada Toškić

Comments (0)

Connected news

Hospitality
Najbolji svetski hotel Courtyard By Marriott - je u Beogradu!
08. June 2023
Hotel Courtyard by Marriott Belgrade City Center proglašen je Hotelom godine, na...
Hospitality
Najavljen početak izgradnje Rehabilitacionog centra u Ovčar Banji
01. June 2023
Revitalizacija Ovčar Banje biće nastavljena ove godine, najavio je gradonačelnik Čačka...
Hospitality
Hyatt Regency Kotor Bay Resort najavljuje zvanično otvaranje 1. juna
25. May 2023
Kompanija Krolbay i hotelska grupa Hyatt Hotels Corporation najavljuju zvanično otvaranje...
Hospitality
Na Kopaoniku u planu novi hotel sa 4 zvezdice
17. May 2023
Opština Raška izložila je na rani javni uvid plan detaljne regulacije prostorne...