Upoznajte Hotel Buket - mirisni buket u cvetnom vrtu Zlatibora

04. November 2019
Upoznajte Hotel Buket - mirisni buket u cvetnom vrtu Zlatibora

 Hotel Buket otvorio je svoja vrata posetiocima ovog oktobra, u vrhunskom spoju kvaliteta i komfora, okategorisanog sa četiri zvezdice.

 
Uz 25 apartmana, poseduje i 20 soba za smeštaj, kao i niz drugih neophodnih pratećih sadržaja. Moderno uređen i opremljen, savršeno odgovara zahtevima savremenog gosta, a pogodan je za udoban boravak svih generacija.
 
Lokacija i okruženje hotela, pravi su miomirisi ovog jedinstvenog buketa. Nalazi se u najmirnijem delu Zlatibora, ušuškan borovom šumom i tišinom koja odmara, a sasvim blizu turističkom središtu planine. Od Kraljevog trga je na svega nekoliko stotina metara, u blizini je Kongresnog centra "Srbija", nadomak svih najatraktivnijih zlatiborskih prostora i dešavanja.
 
Hotel Buket se takođe nalazi u neposrednoj blizini Dino parka - svojevrsnog raja za najmađe koji rado uživaju u ovom zabavno - tematskom parku u regionu. S obzirom na to da se nalazi na trasi pešačke staze koja vodi do spomenika na Šumatnom brdu i dalje po prostranstvima Zlatibora, hotel je idealno mesto sa boravak svih onih koji uživaju u pešačenju i aktivnom odmoru.
 
Blizina sportskih terena, kao i moderne dvorane u okviru Sportsko-turističkog centra ''Zlatibor'', svim sportistima smeštenim u Hotelu Buket nudi uslove za vrhunske pripreme. A kongresna sala hotela i prateći prostori idealni su za učesnike stručnih skupova, kongresa i seminara.
 
Sadržaji ovog hotela zadovoljavaju visoke standarde. Sve njegove sobe imaju pogled na borovu šumu, kakav i priliči zlatiborskom ambijentu. Velnes centar se prostire na 800 kvadrata i obezbeđuje potpuno uživanje i relaksaciju: sa dva bazena od kojih je jedan plivački (23 sa osam metara), drugi nepravilnog oblika sa slanom vodom, prostranim đakuzijem koji mogu koristiti do 12 osoba, finskom i bio saunom, slanom sobom, parnim kupatilom, sobama za masažu, četiri tepidarijuma, vodenim krevetom za masažu i drugim pogodnostima, predstavlja svojevrsnu oazu istinskog hedonizma. 
 
Hotelski restoran ima 110 mesta, a tu su i lobi bar, dečja igraonica. Kongresna sala zahvata 140 kvadrata i ima 80 sedećih mesta. Ovde su za uživanje kao stvorene dve otvorene terase – jedna u okviru restorana, druga u kongresnom delu. Hotel Buket je opremljen i savremenom teretanom na prostoru od 45 kvadrata, sa modernim spravama potrebnim za sportske pripreme vrhunskih ekipa. Hotel se prostire na placu površine 36 ari i ima veliko dvorište koje gostu nudi intimu i mir. Ovde je obezbeđen i parking prostor – u  okviru hotela je podzemna garaža sa 16 parking mesta, uz još 40 parking mesta za goste hotela.
 
Doživite Zlatibor u ovom izuzetnom objektu, uživajte u miru četinara, sa blizinom atrakcija u obližnjem centru, uz gostoprimstvo, ljubaznost i pažnju osoblja koja gostima prija.
Comments (0)

Connected news

Hospitality
Kako da brzo i efikasno pretvorite apartman u pravu oazu za opuštanje - Funkcionalnost i udobnost su garancija za povratak gostiju
16. March 2023
Kraj zime se približava, topli i sunčani dani nam ubrzo stižu, ali i nadolazeći...
Hospitality
Accor širi prisustvo na Balkanu
08. March 2023
Accor, vodeća svetska grupa u oblasti ugostiteljstva, proširuje svoj portfolio u...
Hospitality
Otvoren konkurs za nove
03. March 2023
Organizatori prve regionalne  Hotel Housekeeping Konvencije  pozivaju sve učesnike...
Hospitality
HORES: Kineski turisti se vraćaju u Srbiju
21. February 2023
Poslovno udruženje HORES je održalo sastanak sa dva najveća kineska turoperatora Caissa Group...