Samo šest dana do najveće regionalne konferencije hotelijera

11. October 2019
Samo šest dana do najveće regionalne konferencije hotelijera

Najveća regionalna konferencija hotelijera, HOW/Hotel Operations Weekend/ Festival, koji se ove godine održava u Poreču od 16. do 18. oktobra, okupiće brojne međunarodne i regionalne stručnjake iz hotelijerstva i povezanih industrija.

Više od 500 učesnika treće konferencije upoznaće se sa međunarodnim trendovima u hotelskim operacijama i primerima dobre prakse. Među predavačima su Luc Gesvert, glavni direktor AccorHotelsa za Istočnu Evropu i Hector Pliego, direktor operacija za Istočnu Evropu Marriott Internationala.

Veoma smo ponosni što Srbiju na ovom događaju predstavljaju dva dobitnika priznanja "Ambasadori dobre usluge" - Nikola Avram, koji je priznanje "Lider hotelske industrije" u kategoriji "generalni menadžer" dobio 2011. godine i Adriana Dokmanović iz Saint Ten Hotela, koja je 2018. godine dobila priznanje za najboljeg menadžera hotelskog domaćinstva.

Program Festivala i više od predavačima na www.howfestival.com

Comments (0)

Connected news

Conferences
Beč proglašen za najbolji kongresni grad
26. May 2023
Međunarodna kongresna asocijacija (ICCA) je objavila listu najboljih kongresnih gradova za...
Conferences
Inđija postaje centar turističke privrede Vojvodine 8. i 9. juna
22. May 2023
Drugi po redu Turistički Samit Vojvodine održaće se 08. i 09. juna 2023. godine u sali...
Conferences
Posle deset godina BalkanSpa Summit ponovo u Srbiji
17. May 2023
Turistička organizacija Srbije i Udruženje banja Srbije potpisale su Protokol o saradnji...
Conferences
Održan Sarajevo Tourism Summit 2023
28. April 2023
Prvi Sarajevo Tourism Summit, održan 26. i 27. aprila, okupio je više od 300 učesnika...