"Grčki vikend" u Beogradu od 3. do 5. maja

02. April 2019
'Grčki vikend' u Beogradu od 3. do 5. maja

Mirisi svežeg maslinovog ulja, maslina, fete, dobrog vina i zvuci grčkog buzukija ponovo će se širiti centrom Beograda od 3. do 5. maja na Trgu Nikole Pašića.

I ove godine pred letnju sezonu Grčka zajedno sa svojim firmama, turstičkim organizacijama, proizvođačima hrane i pića, restoranima, hotelima stiže u Beograd.

Najveća promocija grčke kulture, turizma, muzike, hrane i pića će vam i ove godine pružiti mogućnost da osetite grčki duh u srcu Beograda. Turističke agencije će vam predstaviti svoje ponude i aranžmane, a bogati kulturno umetnički program vam neće dopustiti da ne zaigrate sirtaki. I sve to u organizaciji Udruženja Internacionalnog Prijateljsta koje je idejni tvorac manifestacije i pod pokroviteljstvom Grada Beograda, Beo-koma, Turističke Organizacije Beograda, Nacionalne Turističke Organizacije Srbije, Helenskog Privrednog Udruženja, Grčke Ambasade u Beogradu, Nacionalne Grčke Turističke Organizacije.

Dobro došli! Τα λέμε!

Komentara (0)

Povezane vesti

Razno
Muzej iluzija daruje đacima prvacima besplatan ulaz
30. Avgust 2023
U periodu od 01 do 30. septembra 2023. godine Muzej iluzija poziva sve mališane koji...
Razno
16. Avgust 2023
Jedna od najomiljenijih niških manifestacija "Dani bureka" se održavaju od 17....
Razno
Rok simfonija posvećena Tini Tarner premijerno na Danima piva u Zrenjaninu
10. Avgust 2023
Zrenjaninska filharmonija pripremila je novi, jedinstveni projekat na našim prostorima....
Razno
„Belgrade Youth Fest“ 11. i 12. avgusta na Kalemegdanu
10. Avgust 2023
„Belgrade Youth Fest“, festival posvećen mladima u organizaciji Kancelarije za...